Systémové upozornění
Hlavní informace

Dobrovoľníci a dobrovoľníčky vykonávajú dobrovoľnícku prácu bez nároku na odmenu. A preto si myslíme, že si ju zaslúžia. Koordinátori/ky dobrovoľníkov/čok si náš obdiv a odmenu zaslúžia tiež. Pretože sú to práve oni, kto pracuje a motivuje ľudí, ktorí robia niečo zadarmo. A to nie je ľahká práca.

Z týchto a mnohých ďalších dôvodov sme sa rozhodli, že vytvoríme DOBROkartu, na základe ktorej získajú jej držitelia zľavy na rôznych miestach v našom kraji. Ak si aj vy myslíte, že dobrovoľníctvo je super, ak zdieľate náš názor, ak ich chcete spolu s nami motivovať ďalej a pomáhať nám zvyšovať status dobrovoľníctva ozvite sa nám!

DOBROpodnikom sa môže stať každý, kto poskytuje rôzne služby, či už je to kaviareň, kníhkupectvo, vzdelávacia inštitúcia, tvorca webových stránok alebo požičovňa bicyklov :)

A čo s toho budete mať vy? V prvom rade DOBRÝ POCIT. A potom aj nových zákazníkov a reklamu na našom webe zdarma.

Ozvite sa: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mesto Banská Bystricalogo minedu cblogo iuventa cbEU-flag-Erasmus- vect POS-BWlogo nadacia SLSP cbUMBZdravé mesto Active citizens fund4xlogoNDS1200pxLogoHD1200pxBBSK cbEZS čb

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube