Systémové upozornění
Hlavní informace

Zámerom projektu Za jedno lano bolo skvalitniť a rozšíriť implementáciu intervenčných dobrovoľníckych programov Opri sa o mňa, Spojivko a Môj svet je tvoj zameraných na riešenie problémov detí súvisiacich s ich špecifickými potrebami a ich rodinným a sociálnym prostredím. Prostredníctvom dobrovoľníckych programov rozvíjame osobnosť dieťaťa, reflektujeme na špecifické potreby detí, rozvíjame zručnosti detí odkomunikovať svoje potreby a rozvíjame efektívne spôsoby spolupráce a sieťovania medzi deťmi, rodičmi, učiteľmi a dobrovoľníkmi. Prostredníctvom skvalitnenenia a rozšírenia implementácie dobrovoľníckych programov umožňujeme zväčšenie dosahu programov na nové deti, nových dobrovoľníkov/-čky a ďalšie organizácie v regióne BB. Prepájame silu pomoci ťahajúc za "jedno lano" s deťmi, rodičmi, dobrovoľníkmi a ďalšími dospelými, ktorí sú súčasťou života dieťaťa v záťažovej situácii.

Projekt sa realizoval od 1.9.2015 do 31.5.2016.

Projekt Za jedno lano podporila Nadácia pre deti Slovenska z fondu Hodina deťom www.nds.sk.

Koordinátorkou projektu je Betka Brozmanová Gregorová: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

bannerHD

 

Mesto Banská Bystricalogo minedu cblogo iuventa cbEU-flag-Erasmus- vect POS-BWlogo nadacia SLSP cbUMBZdravé mesto Active citizens fund4xlogoNDS1200pxLogoHD1200pxBBSK cbEZS čb

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube