Systémové upozornění
Hlavní informace

Vlani sme v spolupráci s našim dobrovoľníkom Danielom Cobo Castrom a fotografom Matejom Kapustom pripravili výstavu o "dvoch životoch" dobrovoľníkov a dobrovoľníčok. Zachytáva ich v bežnej práci, ktorej sa venujú, a ako dobrovoľníkov/dobrovoľníčky, ktorými sa stávajú po skončení svojich pracovných povinností. Je výpoveďou o tom, že bežní ľudia žijúci medzi nami robia vo svojom voľnom čase veci, ktoré skrášľujú tento svet. Výstavu pod názvom "Skúste niečo iné, zapojte sa do dobrovoľníctva. Neverili by ste, čo všetko dokážete" ste mohli zahliadnuť počas cca 3 týždňov v septembri a októbri 2014 zavesenú medzi stĺpmi verejného osvetlenia na nám. SNP v Banskej Bystrici.

S príchodom jari a krajším počasím vám teraz ponúkame možnosť vystaviť tieto krásne fotografie na námestiach, či iných verejných priestranstvách aj vašich miest. Budeme radi, ak sa myšlienka dobrovoľníctva dostane do všetkých kútov banskobystrického regiónu a nebránime sa, ak bude putovať i ďalej. Celú si ju môžete pozrieť TU.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

P9160404

Mesto Banská Bystricalogo minedu cblogo iuventa cbEU-flag-Erasmus- vect POS-BWlogo nadacia SLSP cbUMBZdravé mesto Active citizens fund4xlogoNDS1200pxLogoHD1200pxBBSK cbEZS čb

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube