Systémové upozornění
Hlavní informace

V Banskej Bystrici, v nákupnom centre Európa, bude od 1. do 19. februára prebiehať výstava o dobrovoľníkoch z Banskobystrického kraja.

Putovná výstava o "dvoch životoch" dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, zachytáva ľudí z Banskobystrického kraja v ich v bežnej práci, ktorej sa venujú, a ako dobrovoľníkov/dobrovoľníčky, ktorými sa stávajú po skončení svojich pracovných povinností. Je výpoveďou o tom, že bežní ľudia žijúci medzi nami robia vo svojom voľnom čase veci, ktoré skrášľujú tento svet. V dňoch 18.-19. februára budete mať možnosť sa porozprávať s koordinátormi dobrovoľníkov z rôznych regionálnych organizácií o tom, čo dobrovoľníci robia, a ako je ich práca dôležitá pre náš kraj.

darcek samotnyOkrem výstavy nájdete v priestoroch nákupného centra aj „darčekové letáky", prostredníctvom ktorých môžete svojim priateľom a známym, ale aj celému svetu, ukázať, že aj vám záleží na pomoci druhým. Stačí na druhú stranu letáku dopísať, ako ste niekomu pomohli, a zverejniť to pod #dobro na sociálnych sieťach.
Výstavu pripravilo Centrum dobrovoľníctva v spolupráci s dobrovoľníkom Danielom Cobo Castrom a fotografom Matejom Kapustom, informácie o Centre dobrovoľníctva a o tom, ako sa môžete stať dobrovoľníkom, nájdete aj na letákoch v nákupnom centre Európa.

Výstava vznikla s podporou Nadácie Orange.

vystava maly letak

Mesto Banská Bystricalogo minedu cblogo iuventa cbEU-flag-Erasmus- vect POS-BWlogo nadacia SLSP cbUMBZdravé mesto Active citizens fund4xlogoNDS1200pxLogoHD1200pxBBSK cbEZS čb

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube