Systémové upozornění
Hlavní informace


orezanelogoPozývame všetkých, ktorí pracujú alebo sa chystajú začať pracovať s dobrovoľníkmi v rámci Európskej dobrovoľníckej služby, na tréningový camp. Čaká vás 30+ workshopov počas 2,5 dňa.

EVS Camp je akcia venovaná Európskej dobrovoľníckej službe, ktorá je súčasťou európskeho programu Erasmus +. Chceme vytvoriť priestor pre učenie a komunikáciu ako pre tých, ktorí poznajú a majú skúsenosti s európskymi projektmi dobrovoľníctva, tak aj pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac a poučiť sa zo skúseností ostatných. EVS Camp je udalosť určená bývalým dobrovoľníkom, rovnako ako organizáciám, ktoré pracujú v rámci EDS alebo majú záujem o EDS. EVS Camp je organizovaná v rámci "EDS 20" - osláv 20tich rokov EDS v rámci projektu "EVSification"

Kedy? 13-15 máj 2016 (príchod dňa 12. mája 2016, odchod 15. mája 2016 v popoludňajších hodinách)

Kde? Cluj-Napoca, Rumunsko

Čo očakávať?

Viac ako 30 interaktívnych workshopov na témy súvisiace s EDS v kontexte založené na metóde Barcamp. Workshopy sa budú konať v štyroch rôznych priestoroch súčasne. Každý workshop bude trvať jeden a pol hodiny, a povedie ho jeden z účastníkov. Témy workshopov môžu byť veľmi odlišné - od zdieľania skúseností, malého školenia alebo hľadania riešenie problémov organizácie, alebo problémov, ktorým čelia mladí ľudia v EDS. Workshopy budú prebiehať aj v anglickom jazyku.

Finančné aspekty:
Náklady na ubytovanie a stravu budú plne hradené (od 12. mája - večera - do 15. mája - obed).

Náklady na dopravu môžu byť uhradené v maximálnej výške 100 eur na osobu.

Ako sa prihlásiť?
Ak máte záujem, vyplňte záväzný formulár žiadosti do 29. apríla. Počet účastníkov je limitovaný.

Create your own user feedback survey

 

Mesto Banská Bystricalogo minedu cblogo iuventa cbEU-flag-Erasmus- vect POS-BWlogo nadacia SLSP cbUMBZdravé mesto Active citizens fund4xlogoNDS1200pxLogoHD1200pxBBSK cbEZS čb

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube