Systémové upozornění
Hlavní informace

Here you can find recent calls for EVS Volunteers / Tu nájdete aktuálne výzvy pre dobrovoľníkov v rámci EDS

 Work with handicaped in Gdansk, Poland, October 2016

logo-fsi Volunteer will work in our Foundation, that is active since 1989 for cooperating especially with adult intellectually disabled people, mainly through handicrafts and art therapy. We offer different tasks for the whole team of EVS Volunteers.

Volunteer profile
Activities
About the organization

 

EDS v Lotyšsku, Valmiera, 11 mesiacov 15.9.2016-16.8.2017

Poster Foundation YouthActivitiesTáto dobrovoľnícka príležitosť je otvorená najmä pre tých, ktorých zaujíma práca s mladými ľuďmi. V Komunitnej nadácii vo Valmiere funguje dlhodobo program pre mladých ľudí (voľnočasové centrum, program pre mladých ľudí Youth Think Tank) a funguje dobre. Osobne som tento rok stretla mladého 16-ročného Artisa, ktorý je koordinátorom programu ako dobrovoľník a to je známkou toho, že mládežnícke aktivity sa dejú s mladými ľuďmi a nie „len" pre mladých. Informácie o organizácii nájdete na www.vnf.lv (nie je v angličtine, ale google už dne preloží snáď všetko). Čo sa týka dohovárania sa s ľuďmi v organizácii, anglicky vedia veľmi dobre. Čo sa týka mesta samotného, tak je to príjemné malomesto, centrum regiónu, 70 km od mora. ?

V projekte okrem slovenského dobrovoľníka alebo dobrovoľníčky bude 1 z Poľska, 2 z Nemecka a 2 z Francúzska.

Cestovné bude preplatené v plnej výške, každý bude mať svoju izbu.

Prihlasujte sa prosím prostredníctvom formulára čím skôr.

Pokiaľ by ste chceli viac info, tak ma neváhajte kontaktovať. Komunitná nadácia Valmiera je mi blízka (poznám ľudí, fungovanie, programy), takže naozaj volajte, pokiaľ vám to nie je úplne jasné z poskytnutých informácií.

Ida Adolfová, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0918 326 416

Mesto Banská Bystricalogo minedu cblogo iuventa cbEU-flag-Erasmus- vect POS-BWlogo nadacia SLSP cbUMBZdravé mesto Active citizens fund4xlogoNDS1200pxLogoHD1200pxBBSK cbEZS čb

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube