Systémové upozornění
Hlavní informace

Kvalita práce s dobrovoľníkmi nám nie je cudzia. Aj preto sa naše dve koordinátorky zúčastnili online vzdelávania, ktorého cieľom bolo zlepšiť alebo vypracovať štandardy dlhodobých dobrovoľníckych programov. Za našu organizáciu to boli hneď dva - doučovací program Spojivko a asistenčný program Môj svet je tvoj.

LA 2 Logo seal final Ho 2Absolventi vzdelávania Levol-app, ktorí úspešne vypracovali manuál dobrovoľníckeho programu, sa stávajú držiteľmi značky kvality pre tento program, ktorý potvrdzuje jeho kvalitné vypracovanie. V Centre sa preto veľmi tešíme, že sa nám potvrdila kvalitná práca s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami, pretože na tej nám naozaj záleží. Zároveň v organizácii vnímame, že je dôležité, aby sa aj naše koordinátorky v tejto oblasti ďalej vzdelávali, profesionalizovali svoje skúsenosti a rozširovali si zručnosti. Aj vďaka tomu môžeme očakávať istotu, že skúsenosť z dobrovoľníckej práce u nás v Centre dobrovoľníctva bude pozitívna. 

Našim koordinátorkám zo srdca gratulujeme a ďakujeme, že posúvajú našu organizáciu ďalej.

V prípade, že by ste sa chceli do takého vzdelávania zapojiť, alebo získať viac informácií ako to funguje, stačí ak sa obrátite na Platformu dobrovoľníckych centier a organizácií alebo si rovno prečítajte o projekte Levol-app.

Ak by ste sa chceli stať dobrovoľníkmi alebo dobrovoľníčkami v jednom z týchto programov, môžete sa o podrobnostiach informovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Moj svet je TvojSpojivko

 

 

Mesto Banská Bystricalogo minedu cblogo iuventa cbEU-flag-Erasmus- vect POS-BWlogo nadacia SLSP cbUMBZdravé mesto Active citizens fund4xlogoNDS1200pxLogoHD1200pxBBSK cbEZS čb

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube