Systémové upozornění
Hlavní informace

Centrum dobrovoľníctva je koordinátorom projektu Mladí ľudia v meste Banská Bystrica. Hlavným cieľom projektu je zabezpečiť aktuálne, relevantné a kvalitné podklady pre tvorbu mládežníckej politiky v meste Banská Bystrica.

Koordinátorkou projektu je Alžbeta Brozmanová Gregorová. Ďalšími partnermi v projekte sú Rada študentov mesta Banská Bystrica a mesto Banská Bystrica.

Projekt, ktorý trvá od novembra 2016 do marca 2017 je podporený Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, odborom mládeže v rámci programu Komunita mladých- KOMUNITA-2016/1/014/D.

Informácie o potrebách a výzvach, ktorým detí a mladí ľudia v našom meste čelia, zisťujeme prostredníctvom prieskumu, individuálnych rozhovorov a fokusových skupín.

Ak máš k téme čo povedať, radi si ťa vypočujeme. Kontaktuj nás: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ďalšie informácie o aktivitách, ako aj o výstupoch projektu budú dostupné na pripravovanom webe vo forme informačného portálu o mládeži v meste Banská Bystrica.

BBSK sivaUrad SVPROSPF UMB sivaACF siva

 

MŠVVaŠ SR sivaIuventa cbErasmusEZSPDCO

 

Nadasia SLSP sivaExpodomNebotraŽM designKNZMMesto BB siva

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube