Pomocou databázy dobrovoľníckych príležitostí pomáhame spájať dobrovoľníkov s ponukami organizácií, ktoré pracujú s dobrovoľníkmi.

Pozrite si, čo hovoria o databáze ľudia, ktorí s ňou pracujú:

 

 

Prečo sa registrovať?

1. DOBROVOĽNÍCI A DOBROVOĽNÍČKY

Doteraz ste hľadali jednoduchý spôsob, ako byť v obraze, získavať aktuálne informácie týkajúce sa dobrovoľníctva, prezerať si dobrovoľnícke ponuky či získať prehľad o organizáciách pracujúcich s dobrovoľníkmi vo vašom okolí? Že ste nenašli miesto, kde by ste to všetko mali pekne pohromade? Konečne máte možnosť využiť nami vytvorenú databázu!

Prostredníctvom nej sa môžete do systému registrovať a po úspešnom zvládnutí tohto procesu sa vám otvoria dvere do sveta dobrovoľníctva v Banskobystrickom kraji. Spravujte svoj vlastný profil, pridajte k nemu svoju fotografiu, potrebné informácie, ktoré by mohli zaujímať organizácie, ktoré dobrovoľníkov hľadajú, a pustite sa do hľadania dobrovoľníckych ponúk práve pre vás. Prezerajte si profily dobrovoľníckych organizácií, reagujte na ich ponuky, ohodnoťte svoju skúsenosť s nimi a staňte sa súčasťou skvalitňovania spolupráce organizácií s dobrovoľníkmi.

Že ste v systéme nenašli organizáciu, ktorá s dobrovoľníkmi pracuje alebo by chcela začať, a myslíte si o nej, že by v našej databáze mala byť? Dajte nám o nej vedieť!

Hlavné výhody registrácie dobrovoľníkov a dobrovoľníčok do databázy

Možnosť získať prehľad o organizáciách aktívne pracujúcich s dobrovoľníkmi v Banskobystrickom kraji a tiež prehľad o aktuálnej ponuke dobrovoľníckych príležitostí, ich filtrovanie podľa preferencií a možnosť reagovať na ne prostredníctvom on-line formulára, rýchlo, jednoducho a efektívne. Pokiaľ zaškrtnete, že chcete od nás dostávať i newsletter, budete mať navyše vždy čerstvé informácie o tom, čo a kde sa pre vás chystá. ;-)

2. ORGANIZÁCIE PRACUJÚCE S DOBROVOĽNÍKMI

Všetko robíte správne. Snažíte sa, pripravujete dobrovoľnícke programy a ponuky a dobrovoľníci stále nikde... Viete o existencii ďalších organizácií, ktoré v kraji s dobrovoľníkmi pracujú, ale nikdy ich nenájdete na jednom mieste, aby ste ich mohli kontaktovať, odovzdávať si navzájom skúsenosti a sieťovať sa... Už vám dochádzajú nápady, ako dobrovoľníkov osloviť, hľadať a nájsť... Máte možnosť využiť nami vytvorenú databázu!

Prostredníctvom nej sa môžete do systému registrovať a po úspešnom zvládnutí tohto procesu a našom potvrdení pridávať rôzne dobrovoľnícke ponuky. Otvoria sa vám nové dvere do sveta dobrovoľníctva v Banskobystrickom kraji. Spravujte svoj vlastný profil, pridajte k nemu svoju fotografie, logá, potrebné informácie, ktoré by mohli potenciálnych dobrovoľníkov zaujať a pustite sa do ich hľadania cielene a správne. Prezrite si profily dobrovoľníkov, reagujte na ich záujem, nadväzujte spoluprácu, skúsenosť s nimi ohodnoťte, pridajte si ich k vašim obľúbeným a buďte súčasťou skvalitňovania spolupráce dobrovoľníkov s organizáciami v Banskobystrickom kraji. Takisto buďte súčasťou siete organizácií pracujúcich s dobrovoľníkmi a využite možnosti, ktoré vám z toho vyplynú.

Hlavné výhody registrácie organizácií do databázy

Možnosť získať priestor pre prezentáciu svojich aktivít, vyhľadávanie dobrovoľníkov, získanie prehľadu o ďalších organizáciách pracujúcich s dobrovoľníkmi v Banskobystrickom kraji a tiež o aktuálnej ponuke dobrovoľníckych príležitostí. Vzájomné sieťovanie, množstvo dobrovoľníkov rôznych preferencií, ich filtrovanie, možnosť ich oslovenia prostredníctvom zaujímavých dobrovoľníckych ponúk. Všetko rýchlo, jednoducho a efektívne. Pokiaľ zaškrtnete, že chcete od nás dostávať i newsletter, budete mať navyše vždy čerstvé informácie o tom, čo a kde sa v oblasti dobrovoľníctva chystá. ;-)

Chcete sa stať dobrovoľníkom?

Sme radi, že ste sa rozhodli pomôcť. Možností je viac než dosť ;-). Aby ste si mohli prezrieť dobrovoľnícke ponuky, musíte sa prihlásiť.

Ak ešte nemáte užívateľské konto, zaregistrujte sa prosím.

 


Chcete pracovať s dobrovoľníkmi?

Ak máte záujem pracovať s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami alebo potrebujete pomôcť pri vypracovaní dobrovoľníckeho programu vo Vašej organizácii, kontaktujte nás s Vašou požiadavkou. Radi Vám pomôžeme. 

Ak chcete zverejniť ponuku pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky zaregistrujte svoju organizáciu. Ak ste už zaregistrovaný, prihláste sa prosím.