Systémové upozornění
Hlavní informace

V období  od 7.12. do 23.12.2021 Komunitná nadácia Zdravé mesto B. Bystrica organizuje 16. ročník každoročného predvianočného projektu „Daruj knihu deťom“. Ten bude už tradične prebiehať v Kníhkupectve Artforum na Hornej Striebornej 10 v BanskeBystrici.

Vďaka tomu, že nás prizvali do tejto milej vianočnej zbierky ako partnera, spolu s ostatnými organizáciami ako Nádej deťom, Materské centrum Mamina, Creativas made o.z. a Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom Banská Bystrica, sa zozbieralo 121 knižných prianí detí zo sociálne slabších alebo mnohopočetných rodín.

Ľudia majú tak možnosť kúpiť špeciálne označenú knihu a tým urobiť radosť konkrétnemu, aj keď im neznámemu dieťaťu. V súlade s protipandemickými opatreniami tak môžu urobiť po dohode s tímom kníhkupectva, ktoré funguje
v režime výdajného okienka. Knihy sú v kníhkupectve riadne označené, ako po minulé roky. Kúpiť ich môžete po dohode s tímom kníhkupectva a v súlade s platnými protipandemickými opatreniami.

Kontakty priamo do kníhkupectva: +421 948 696 684, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Odporúčame sledovať aj sociálne siete kníhkupectva, kde budú uverejňované aktuálne informácie: https://www.facebook.com/artforumbb .

My knihy včas doručíme pod vianočný stromček.

Projekt Daruj knihu deťom sme v Banskej Bystrici začali realizovať v roku 2004 a doposiaľ sa nám podarilo obdarovať 1439 detí. 

Za všetky obdarované deti Vám ďakujeme.

Daruj knihu

 

BBSK sivaUrad SVPROSPF UMB sivaACF siva

 

MŠVVaŠ SR sivaIuventa cbErasmusEZSPDCO

 

Nadasia SLSP sivaExpodomNebotraŽM designKNZMMesto BB siva

rtv 1Radio Reginalogo bbfm farebne 01lumen

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube