Systémové upozornění
Hlavní informace

V týchto dňoch prebieha prihlasovanie do nového projektu LINK Academy, ktorý je pokračovaním úspešného projektu Social Impact Academy, vďaka ktorému mohlo 163 mladých ľudí zrealizovať svoj nápad. Prihlasovanie do projektu trvá do 31. januára 2022.LINK Academy plagat 2

Cieľom súčasného projektu, ktorý je určený študentom a študentkám stredných a vysokých škôl z Banskej Bystrice a blízkeho okolia je podpora a rozvoj kľúčových sociálnych a profesijných zručností a schopností mladých ľudí prostredníctvom 10 bezplatných workshopov na témy, ktoré rezonujú v dnešnej spoločnosti. Ide o témy ako manažment, marketing, design thinking, kritické myslenie a bezpečnosť na internete či tvorba business plánu.

Po vzdelávacej časti budú účastníci a účastníčky rozdelení do projektových tímov, kde budú dobrovoľne pomáhať partnerským organizáciám z oblasti životného prostredia, občianskeho aktivizmu či sociálnej oblasti pri riešení konkrétnych úloh a zadaní.

Celý projekt sa skončí veľkým podujatím – Hackathonom, kde budú mladí ľudia počas 24 hodín hľadať riešenie na jedno zadanie od vybranej partnerskej organizácie.

Počas celého trvania projektu budú mať účastníci možnosť vzdelávať sa a čerpať inšpiráciu a motiváciu na našej inovatívnej webovej vzdelávacej platforme.

Počet účastníkov je obmedzený, preto neváhaj a zaregistruj sa hneď teraz na tomto linku shorturl.at/dpABE

Viac informácii o projekt https://linkcoworking.sk/la/index

Centrum dobrovoľníctva je partnerom projektu Link Academy, ktorý vzniká v spolupráci s LINK Coworkingom a nórskym partnerom. Centrum dobrovoľníctva zabezpečuje zastrešenie expertízy v práci s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami, ktoré sa budú zúčastňovať na vzdelávacích seminároch ako aj nábor partnerských organizácií., v ktorých budú študenti vykonávať dobrovoľnícku činnosť.

LINK Academy plagat 1

 

BBSK sivaUrad SVPROSPF UMB sivaACF siva

 

MŠVVaŠ SR sivaIuventa cbErasmusEZSPDCO

 

Nadasia SLSP sivaExpodomNebotraŽM designKNZMMesto BB siva

rtv 1Radio Reginalogo bbfm farebne 01lumen

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube