Systémové upozornění
Hlavní informace

Tohtoročné udeľovanie ocenení pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky "Srdce na dlani 2014" sa uskutoční 8. decembra. Už teraz je však správny čas na zasielanie nominácií. Aby stihla zasadnúť komisia, vybrať kandidátov, pozvať ich a všetko krásne a v dostatočnom predstihu pripraviť. Preto neváhajte. Nominovať môžete ako skupina min. 3 osôb. Tešíme sa na vaše tipy!

Podľa Štatútu ocenenia Srdce na dlani 2014 vyplňte Nominačný hárok a zašlite ho najneskôr do 20. novembra 2014 poštou alebo e-mailom na adresu: Centrum dobrovoľníctva, Ružová 13, 974 11 Banská Bystrica, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Veríme, že si príležitosť na poďakovanie dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam nenecháte ujsť a my vám s tým radi práve takouto cestou pomôžeme.

Zároveň vás pozývame na slávnostné odovzdávanie cien, ktoré sa uskutoční dňa 8. decembra 2014 o 17,00 v Radnici na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Partneri podujatia Srdce na dlani 2014: RTVS, Rádio Regina, nebotra s.r.o., Komunitná nadácia Zdravé mesto, Regionálne európske informačné centrum Banská Bystrica, Vodný raj Vyhne, Mesto Banská Bystrica a Univerzita Mateja Bela.

Ako to na oceňovaní vyzeralo minulý rok, si môžete pozrieť TU.

srdce na dlani

 

BBSK sivaUrad SVPROSPF UMB sivaACF siva

 

MŠVVaŠ SR sivaIuventa cbErasmusEZSPDCO

 

Nadasia SLSP sivaExpodomNebotraŽM designKNZMMesto BB siva

rtv 1Radio Reginalogo bbfm farebne 01lumen

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube