Systémové upozornění
Hlavní informace

Pokiaľ ste neboli na našom oceňovaní dobrovoľníkov a dobrovoľníčok Srdce na dlani 2014, ponúkame vám možnosť zistiť, ako to tam tento rok vyzeralo.

Informácie nájdete po kliknutí TU

O podujatí napísali napríklad aj na http://zv-podujatia.com/2014/12/12/dobrovolnici-dostali-ocenenie-za-dobrovolnicku-cinnost/, kde nájdete aj videá, ďalej na http://bbonline.sk/pozname-najaktivnejsich-dobrovolnikov-ocenovali-ich-v-radnici/ alebo na http://bystrica.dnes24.sk/v-kraji-ocenili-ludi-so-srdcom-na-dlani-tito-dobrovolnici-zaujali-vynimocnou-pracou-a-cinmi-192790.

Fotografie si môžete pozrieť aj v našej FOTOGALÉRII.

Ďakujeme všetkým, ktorí toto podujatie podporili, hlavne partnerom MŠVVaŠ SR, nebotra s.r.o. a Komunitnej nadácii Zdravé mesto, ktorí podujatie podporili finančne, Vodný raj Vyhne, ktorý venoval parádne darčekové poukážky, Skupine Matiné, ktorá hrala úplne dobrovoľne, Katedre výtvarnej výchovy PF UMB, ktorá pripravila hlinené ocenenia a samozrejme mediálnemu partnerovi RTVS a Rádiu Regina za propagáciu podujatia. Taktiež všetkým dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam, ktorí nám pomáhali s prípravou a realizáciou podujatia, komunikovali s ocenenými, zabezpečovali logistiku, fotografovali a urobili pre nás a pre ocenených množstvo neoceniteľných vecí. 

 

BBSK sivaUrad SVPROSPF UMB sivaACF siva

 

MŠVVaŠ SR sivaIuventa cbErasmusEZSPDCO

 

Nadasia SLSP sivaExpodomNebotraŽM designKNZMMesto BB siva

rtv 1Radio Reginalogo bbfm farebne 01lumen

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube