Systémové upozornění
Hlavní informace

Tohtoročné udeľovanie ocenení pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky "Srdce na dlani 2014" sa uskutoční 8. decembra. Už teraz je však správny čas na zasielanie nominácií. Aby stihla zasadnúť komisia, vybrať kandidátov, pozvať ich a všetko krásne a v dostatočnom predstihu pripraviť. Preto neváhajte. Nominovať môžete ako skupina min. 3 osôb. Tešíme sa na vaše tipy!

Podľa Štatútu ocenenia Srdce na dlani 2014 vyplňte Nominačný hárok a zašlite ho najneskôr do 20. novembra 2014 poštou alebo e-mailom na adresu: Centrum dobrovoľníctva, Ružová 13, 974 11 Banská Bystrica, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Veríme, že si príležitosť na poďakovanie dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam nenecháte ujsť a my vám s tým radi práve takouto cestou pomôžeme.

Zároveň vás pozývame na slávnostné odovzdávanie cien, ktoré sa uskutoční dňa 8. decembra 2014 o 17,00 v Radnici na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Partneri podujatia Srdce na dlani 2014: RTVS, Rádio Regina, nebotra s.r.o., Komunitná nadácia Zdravé mesto, Regionálne európske informačné centrum Banská Bystrica, Vodný raj Vyhne, Mesto Banská Bystrica a Univerzita Mateja Bela.

Ako to na oceňovaní vyzeralo minulý rok, si môžete pozrieť TU.

srdce na dlani

Mesto Banská Bystricalogo minedu cblogo iuventa cbEU-flag-Erasmus- vect POS-BWlogo nadacia SLSP cbUMBZdravé mesto Active citizens fund4xlogoNDS1200pxLogoHD1200pxBBSK cbEZS čb

  • Nikto nerobí väčšiu chybu ako ten, kto nerobí nič v presvedčení, že to málo, čo urobiť môže, je bezvýznamné.

    Edmund Burke
  • Medzi dobrovoľníkmi nenájdete žiadnych obyčajných ľudí, pridajte sa.

Facebook follow usemail

Instagram  twitter

    youtube