Školenie, ktoré pre vás pripravuje Centrum dobrovoľníctva a ktoré vám objasní, ako pracovať s dobrovoľníkmi a dobrovoľníčkami tak, aby u vás chceli ostať a všetky podujatia ste zvládli "ľavou zadnou".

Manažment krátkodobých dobrovoľníckych aktivít je 8 hodinové akreditované vzdelávanie, kde určite nebudete len sedieť a pozerať prezentácie. Lektorky majú rady výzvy, rôzne aktivity, milujú kávu a rozhovory s ľuďmi, ktorí poznajú cenu DOBRA.
Vzdelávanie ponúka interaktívne a neformálne podané témy týkajúce sa manažmentu dobrovoľníkov, a tiež "event" manažmentu. Kurz pokračuje dištančným štúdiom formou konzultácií a odovzdania prakticky využiteľnej práce vybraného "eventu".
Absolventi/ky dostanú po ukončení prezenčnej časti a odovzdaní práce certifikát akreditovaného vzdelávania MŠVVaŠ SR. Po našom školení už nebude žiadny problém zorganizovať podujatie či krátku aktivitu s pomocou dobrovoľníkov a dobrovoľníčok.

Termín vzdelávania: 20. marec 2024 (streda), 8:30 - 17:00
Miesto konania: 365.labb, Lazovná 5, 974 01 Banská Bystrica
Cena školenia: 35 € (pokrýva handouty, pitný režim, malé občerstvenie a lektorné). Vzdelávanie je nutné uhradiť vopred, pre vystavenie faktúry vyplňte údaje nižšie. V prípade, že sa na školenie chystáte dvaja z jednej organizácie alebo kvôli spoločnému projektu, cena je pre oboch 55 Eur.
Prihlasovanie cez formulár: https://forms.gle/Vx5o56uA57Mrt8Zy7
Prihláška je záväzná, v prípade otázok nás kontaktujte na
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (Lucia Rossová, Centrum dobrovoľníctva, n.o.)

Tešíme sa na Vás!