Príď na Dobrovoľnícke rande s organizáciou Človek v ohrození a Platforma Ľudskosť vo Zvolene.

Zoznám sa s ich poslaním, činnosťou a zamiluj sa do ich aktivít.
Na májovom DobroRande predstavíme opäť 2 organizácie, ktoré uvítajú pomoc dobrovoľníkov v tomto regióne.

Človek v ohrození hľadá dobrovoľníkov do Klubovne, ktorá je útočiskom pre deti z rómskych, ukrajinských a ďalších komunít. V rámci voľného času ich motivujú k zmysluplnému tráveniu formou rôznych záujmových aktivít, kde sa môžeš realizovať. No pre deti je najviac, ak si nájdu nového kamoša/ku.
Platforma Ľudskosť v minulom roku zrealizovala prvý Mestský festival Ľudskosť v Parku Ľudovíta Štúra, ktorý svojim programom symbolicky spojil všetkých návštevníkov do jednej veľkej ľudskej komunity a plánuje v tejto aktivite pokračovať aj v tomto roku. V auguste sa máte na čo tešiť. Ak chceš byť toho súčasťou a pomáhať realizačnému tímu, príď sa dozvedieť viac. Aktivity tejto platformy však festivalom nekončia.....
 
Čo čakať od DobroRande? Organizácie predstavia svoju činnosť a ponuku. Následne bude priestor na osobnejší kontakt a rozhovor priamo s koordinátormi/kami oboch organizácii. Dozviete sa o čom aktivity sú, akých majú klientov, aké požiadavky majú na dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, čo dobrovoľníčenie môže priniesť tebe. Stretnutie je nezáväzné, v prípade Vášho záujmu nadviazať s nimi spoluprácu, sa môžete na ďalšom postupe dohodnúť priamo s koordinátormi.
Dobrovoľnícke rande s..... sa koná 7. mája od 17:00, v Kafé Džezva na Tehelnej 4 vo Zvolene.
Príď a zober aj kamošov,kolegov,rodinu......
Vstup voľný