Aj malé skutky môžu byť veľkým hrdinstvom. Spoločné malé dobro môže viesť k veľkej zmene v komunitách, spoločnosti, ale aj vo vnútri každého dobrovoľníka a dobrovoľníčky.

 Zapojte sa aj tento rok do Týždňa dobrovoľníctva. 

Týždeň dobrovoľníctva prináša rôznorodé dobrovoľnícke aktivity pre širokú verejnosť na celom Slovensku. Nezáleží na tom, či máte alebo nemáte skúsenosti s dobrovoľníctvom.

Každý sa môže zapojiť.

Týždeň dobrovoľníctva 2024 sa uskutoční v dňoch 20. – 26. mája 2024. Počas týchto dní sa budete môcť zapojiť do dobrovoľníckych činností, ktoré ponúkajú jednotlivé organizácie. Pomáhať môžete pri maľovaní plota a lavičiek, sprevádzaní seniorov, príprave hier pre deti, čistení okolia, prekladoch do angličtiny a pri ďalších rozmanitých aktivitách. 

Registrácia organizácií je spustená od 2. apríla 2024 a bude trvať do 30. apríla 2024. Program pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky bude zverejnený 2. mája 2024.

Organizácie z Banskobystrického kraja  - máme pre vás pripravený online webinár, na ktorom sa dozviete všetky dôležité informácie, možnosti zapojenia a našej spolupráce v kampani. Alebo si vyberte z ponuky konzultácií (osobných i online), kde si upresníme naše možnosti podpory a propagácie, tipy ako napísať svoju ponuku aktivít pútavo pre záujemcov. 

 

 

WEB COVER DOBROVOLNICKE CENTRA